Výsledky

První ročník (30.04.2018)

Fotografie ze závodu (Fotograf: Zuzana Diváková)

Běžecké kategorie:

Muži: M1 15-18, M2 19-30, M3 31-45, M4 46-55, M5 56-65
Ženy: F1 15-18, F2 19-30, F3 31-45, F4 46-55, F5 56-65

Vzdálenosti kontrolních bodů

1. kontrolní bod 5 228 m
2. kontrolní bod 8 862 m
3. kontrolní bod 16 982 m
4. kontrolní bod (cíl) 21 218 m


Pořadí Jméno Kategorie Klub Startovní číslo Čas na 1. kontrole Čas na 2. kontrole Čas na 3. kontrole Čas v cíli Ztráta na vítěze kategorie Ztráta na vítěze
1 Marek Sokol M1 Atletika Poruba 80 00:25:00 00:45:00 01:35:00 02:28:00 00:00:00 01:00:00
1 Stanislav Kovacek M2 MK SEITL OSTRAVA 110 00:23:00 00:41:00 01:20:00 01:39:00 00:00:00 00:11:00
2 Mikulas Sykora M2 Decathlon 73 00:26:00 00:45:00 01:28:00 01:48:00 00:09:00 00:20:00
3 Jan Spratek M2 Za planetu Zemi 88 00:26:00 00:46:00 01:29:00 01:50:00 00:11:00 00:22:00
4 Jiří Londa M2 SK Černé plíce 130 00:27:00 00:47:00 01:34:00 01:58:00 00:19:00 00:30:00
1 Ondřej Dominik M3 MK Seitl Ostrava 137 00:21:00 00:35:00 01:11:00 01:28:00 00:00:00 00:00:00
2 Petr Soukup M3 Bootcamps 133 00:22:00 00:38:00 01:14:00 01:32:00 00:04:00 00:04:00
3 Václav Novák M3 89 00:22:00 00:38:00 01:15:00 01:34:00 00:06:00 00:06:00
4 Petr Jaskiewicz M3 SK Černé plíce 87 00:39:00 01:14:00 01:35:00 00:07:00 00:07:00
5 Roman Ochman M3 Třanovičtí přespolní žraloci 136 00:23:00 00:40:00 01:18:00 01:37:00 00:09:00 00:09:00
6 Michal Hrouza M3 134 00:24:00 00:41:00 01:20:00 01:39:00 00:11:00 00:11:00
7 Martin Řezáč M3 Mushing Team Ostrava 4 00:23:00 00:42:00 01:20:00 01:40:00 00:12:00 00:12:00
8 Lukáš Gola M3 145 00:24:00 00:42:00 01:22:00 01:43:00 00:15:00 00:15:00
9 Martin Tomai M3 Ostrava 96 00:23:00 00:42:00 01:22:00 01:44:00 00:16:00 00:16:00
10 Tomas Pribylka M3 Bk ludgerovice 72 00:25:00 00:44:00 01:25:00 01:45:00 00:17:00 00:17:00
11 David Grebeň M3 Neklub 111 00:25:00 00:44:00 01:25:00 01:47:00 00:19:00 00:19:00
12 Oldřich Nehudek M3 Šneci v běhu F-M 11 00:26:00 00:47:00 01:33:00 01:56:00 00:28:00 00:28:00
13 Radim Trávníček M3 101 00:25:00 00:46:00 01:41:00 02:08:00 00:40:00 00:40:00
14 Matěj Pechlát M3 2 00:29:00 00:53:00 01:44:00 02:11:00 00:43:00 00:43:00
15 Jiří Teichman M3 91 00:29:00 00:53:00 01:47:00 02:18:00 00:50:00 00:50:00
16 Ales Polach M3 102 00:27:00 00:48:00 01:35:00 02:28:00 01:00:00 01:00:00
17 Martin Hořínek M3 97 00:22:00 00:38:00 01:17:00
1 Tomáš Tvarůžka M4 Kroměříž 100 00:25:00 00:45:00 01:26:00 01:49:00 00:00:00 00:21:00
2 Jiří Bystřičan M4 BKLudgeřovice 86 00:26:00 00:47:00 01:33:00 01:58:00 00:09:00 00:30:00
3 Josef Orság M4 Pomalé šípy 81 00:30:00 00:54:00 01:45:00 02:13:00 00:24:00 00:45:00
4 Pavel Hlavica M4 Orli Ostrava 126 00:25:00 00:45:00
1 Magdaléna Kolaříková F3 92 00:26:00 00:45:00 01:28:00 01:48:00 00:00:00 00:20:00
2 Monika Gemelova F3 BK ludgerovice 1 00:26:00 00:46:00 01:30:00 01:53:00 00:05:00 00:25:00
3 Zuzana Londová F3 SK Černé plíce 109 00:26:00 00:45:00 01:31:00 01:55:00 00:07:00 00:27:00
4 Kateřina Fujáková F3 OB Havirov 129 00:26:00 00:47:00 01:33:00 01:56:00 00:08:00 00:28:00
5 Martina Ochmanová F3 Třanovičtí přespolní žraloci 71 00:29:00 00:53:00 01:42:00 02:07:00 00:19:00 00:39:00
6 Iva Sýkorová F3 sportujsrdcem 18 00:25:00 00:45:00 01:37:00 02:24:00 00:36:00 00:56:00
7 Zuzana Kulíšková F3 Ostrava 135
1 Lydie Zatloukalová F4 144 00:29:00 00:53:00 01:47:00 02:21:00 00:00:00 00:53:00
1 Libuše Kuchařová F5 5 00:30:00 00:54:00 01:47:00 02:18:00 00:00:00 00:50:00